By - - Bedenlenmiş Melekler için yorumlar kapalı

Bedenlenmiş Melek teması, Havari Paul zamanına kadar uzanmaktadır. Paul Musevilere der ki; ”Yabancıları eğlendirmeyi unutmayın. Ancak bu şekilde bilmeden bazı melekleri de eğlendirebilirsiniz.”

Peki, nedir Bedenlenmiş Melek?

Derler ki; ”Bir bedenlenmiş meleğin gözlerine baktığınızda, en saf ve en karşılıksız sevgiyi kolayca fark edebilirsiniz.”

Bu günlerde dünya insanlarının çoğu, bu boyutta yaşayan melek ve meleklerin insanlar üzerindeki etkilerini konuşuyor. Özellikle yeni dünyada meleklerin enerjisi ile çalışmak ve uyumlanmak oldukça popüler diyebiliriz.

Peki, bir bedenlenmiş meleğin en belirgin özellikleri nelerdir?

Sevimli ve genelde kalp şeklinde surat şekilleri olduğu düşünülür.

Sık sık özür dilerler. Öyle ki, sıkıldıkça özür dilerler. Hatta bazen abartabilirler. YETHEEER! diyesiniz gelir.

Meleğe benzerler. Eve böyle söyleyince aklınıza gerçekten bir sima gelmediğini biliyorum. Fakat bunun nasıl bir enerji olduğu anlatılmaz, yaşanır diye düşünüyorum. Meleğe benzeyen bir şey gördüğünüzü hiç düşündünüz mü? Elbette düşündünüz. Çünkü bu kritik kütlenin üzerinde bir içgüdüdür.

  • Bir kısmında aşırı iştah problemi vardır.
  • Öğretmen, hostes, hemşire ya da danışmanlık gibi profesyonel yardımcılar olmak istemeleri muhtemeldir.
  • Saç renklerini değiştirmeyi severler.
  • İnsanlara çok ve çabuk güvenirler.
  • Hayır demeyi bilmezler. Eğer bir bedenlenmiş melek ile evlendiyseniz, ya da flört etmekteyseniz, bu durum sizi rahatlattığından daha çok öfkelendirebilir. Diğer insanlara hayır demeyi bilmeyen eşler, genelde insanı delirtir.
  • Melekleri çok severler. Melek heykelleri, melek temalı kitapları ve mücevherlere bağlıdırlar.
  • Çevrelerindeki büyük aura nedeni ile genelde al al olurlar.
  • Bağımlı ve alkolik kişiler ile ilişkileri genelde çok yıpratıcıdır.
  • İlişkileri normal insanlardan çok daha uzun sürer. Tabii günümüzde normal diye nitelendirilen insanların ilişkilerinin bir hafta olduğunu var sayarsak, bir bedenlenmiş melek ile geçirmeniz muhtemel olan 2 sene size yeter de artar bile. *öhö*
  • İnsanların yeteneklerine aşık olurlar ve başarıya ulaşmaları için o kişilere yardım etmek isterler. *Kendi tecrübelerime dayanarak bu maddenin çok da geçerli olmadığını söyleyebilirim, istisnalar var demek ki*

Bedenlenmiş meleklerin asıl görevleri bilinç çağını getirmek ve insanlara bilgi/bilinç dağıtmaktır. Bu şekilde doğanlar bazı şeyleri, özellikle metafizik ile alakalı sorunların cevaplarını doğuştan bilirler. Zamanla unutsalar dahi, bir şekilde hatırlayacaklardır. Kendileri gibi hissedenler ile iş birliği yapınca çok mutlu olurlar. Bu boyuta misyon, yardım ve sevgi için geldiklerinin anlaşılamaması onları üzer.

Yeni çağ, inanın akıl almayacak özelliklerle ve mucizelerle dolu. Çoğu insanın 6. hissinin gelişmesi ve metafizik konuların sürekli gündeme gelmesi tesadüf değildir. Ortacağ’da olsak, cadı diye yakılabilecek insanlar, şimdi aramızda dolaşıyorlar. Tek yapmamız gereken inanmak ve dünyamızda yaşanan kötü düşüşlerin sonunda zirveye ulaşarak ışığa dokunabilme hayali kurmak.

  Arthur