By - - İndigo Çocuklar – Zamanın Ötesinden Gelenler için yorumlar kapalı

İndigo çocuk, Yeni Çağ teorisine göre sıra dışı ve doğa üstü özellik veya yeteneklere sahip olduğuna inanılan çocuklardır.

İndigo çocuk kavramı 1990’ların sonuna doğru bir dizi kitap ve yayınlarla sonraki on yılda bazı filmlerle popüler ilgi kazanmıştır.Ah bu Hollywood! Son 100 yıldır, çocukların yeni bir “türü” ABD, Çin, Meksika, Rusya ve diğer ülkelerin dikkatini çekti. Bunun sebebi, bu çocukların sıradışı fiziksel, psikolojik ve duygusal nitelikleri, onları standarttan ayırıyor olması. Bu çocuklar, ileri deha, güçlenmiş bağışıklık sistemi veya yüksek derecede yetenekli zeka sergileyebiliyor. Aynı zamanda paranormal özellikler taşıdıkları da belirtilir.

 

Peki neden bu tür çocuklar ortaya çıkmakta?

2012 yılı bazılarına göre kıyamet bazılarına göre ise yeni bir başlangıcın sembolüydü. Maya takvimi korkusu tüm dünyayı esip geçmişti hatta. Bazı kaynaklar 2012 ”Altın Çağ (Yeni Çağ)”ın başlangıcı diye söz eder.Ama bana göre bu çağ zaten 2013’te başlamıştı ve indigo çocuklar bu zamanda dünyamızda artışta bulunmaya başladılar. Asıl sorumuza dönecek olursak ”Altın Çağ”ın başlamasıyla bu tür çocuklar bizimle beraber Dünya’mızı daha fazla paylaşmaya başladılar. İndigolar, bir zamanlar Dünyada hüküm süren en eski bilinçlilik türlerinden birinin gerçek temsilcileridir. Ve onlar gelmekte olan şeylerin yol – göstericileri olarak geliyorlar ve dizayn ve niyet ile buradalar. Onlar buradalar, daha büyük tekamülsel bir misyondaki rollerini tamamlamaları istendi. Bu misyonlar, insan gen kodunu tersine çevirmek – mutasyona uğratmak ve Dünya insan soyundaki potansiyel orijinal Elmas Güneş 12 iplik DNA kalıbını yeniden restore etmektir. Plan, hala maddenin en yüksek harmoniklerinde oturan yüksek tekamülün yetişkin ırklarının üyeleri tarafından yönetilmektedir. Onlarla beraber zamanla dünyamızdaki ırk, DNA kalıbı ve bilinç düzeyi de değişecektir.

Teoride Dünya’mızda son zamanlarda yaşanan büyük kaoslar ve bilinçsizlik düzeyi indigo çocuklar sayesinde temizlenecektir.

tumblr_static_indigo-child-poster_1

Arthur