By - - Yanınızda Damacana Gezdirin Diye 5 Geçerli Sebep için yorumlar kapalı

Su içmenin önemli olduğunu hemen hemen herkesten duyabilmek mümkün. Peki,neden? Su tüketimi neden bu kadar önemli? Sıkcana su içme alışkanlığınız yoksa bu yazıyı okuduktan sonra kazanmanızı tavsiye ediyoruz!

 

Yorgunluğu Gidermek

 

Yaşlandıkça vücuttaki su azalır. Görevimiz, su tüketimini arttırarak kaybolan suyu yeniden vücuda kazandırmaktır. Yeterli su miktarı olmadığı zaman, organların işleyişi yavaşlayacaktır. Tıpkı bir mekanizmayı yağlamadığınızda yavaşlayıp işleyemez hale gelişi gibi. Yorulmamak için, su için!
 
Kahve,Kola,Çay Tüketimini Dengede Tutmak

 

image

Çay içmek, bir herhangi bir şey içmek gibi değildir bilirim. En çözülmez problemlerin çözümüdür ”Geç bi çay içelim” Ama gerçekçi olalım, ne varsa suda var. Sudan yapılıyor olsa da çaydaki su miktarı oldukça azdır, kola ise tamamen su düşmanıdır. Kahve ise kafein deposu olduğundan… Siz onlara bakmayın. Su için! *çaysız olmaz, onu da için*
Susamayı Beklemeyin

 

BİR BARDAK SU İÇİN

Su içip içmeyeceğiniz sorulduğu zaman, susayıp susamadığınıza bakmayın. Veriliyorsa için! Susamayı beklemeyin, çünkü vücuttaki su kaybı her zaman hissedilecek bir şey değildir.
 
Güzel Cilt
Cara Delevingne
Eh, tabii su içtik diye bir Cara Delevingne olamayacağız. Ancak su içmek yediğimiz onca abur cuburu dengeleyeceğinden sivilce derdi azalacak,cilt kendini daha çabuk yenileyebilecek.
Kilo Vermek
Kilo vermişim
Su zamanla yağ yakımını sağlayacak ve zayıflamak daha da kolay olabilecek. *kanat çırpmadan tartılın*
Bunlara rağmen su içmek içinizden gelmiyorsa cicili bicili bardaklar alın, belki içesiniz gelir!
Gitar Kulplu Kupa

 

Nesli Irmak